Türk Telekom Tekirdağ İl Müdürü Çetintaş’tan Şarköy Belediye Başkanına ziyaret

Türk Telekom Tekirdağ İl Müdürü Dilek Çetintaş beraberinde il Müdür Yardımcısı Tuncay Karakuş ve Şarköy  Türk Telekom Şefi Rıdvan Kanar Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok’u makamında ziyaret ederek Telekom’un başlattığı yeni proje çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Türk Telekom’un TTNET bünyesinde İnternet hizmeti verdiğini vurgulayan Çetintaş “Türkiyede bütün rakip firmalar bizim alt yapımızı kullanıyor. Alt Yapı Bakır olduğundan bazı bölgelerde kopmalar meydana geliyor. Telekom olarak bu arızaları aza indirmek,gelişen teknolojiyi yakalamak,ayni zamanda müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla tüm il ve ilçelerde fiber optik sisteme geçiyoruz. Bu çalışmalar 81 ilimizde devam ediyor. Bizde ilk Tekirdağ Merkez ve çorlu ilçemizden başladık.kısa zamanda diğer ilçelerimizdede bu çalışmalar başlatılacak.Şarköy genelde yazlık bölge olduğu için en iyi uygulamanın Lokum hizmeti olacağına inanıyoruz.Bu hizmet ev ve iş yeri telefonu olan ancak internet hizmetinden yararlanmayan vatandaşların yararlanacağı bir paket.Yazlıkçılar ister günlük ister haftalık ister aylık internete balanacak,bağlandığı gün kadar ödeme yapacak. Kullanıcılar hiçbir taahhüt,sözleşme yapmadan ücret ödemeden verilecek tak çalıştır kablosuz modemle bu hizmeti alacaklar.”dedi Şarköy’deki mevcut hizmet binalarını Depreme dayanıklı hale getirme çalışmalarının tatmamlandığını belirten Çetintaş Hizmetlerimiz artık eskisi gibi Telekom Hizmet binasında devam ediyor.”dedi.

Türk Telekom yetkililerine verdikleri bilgilerden ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Belediye başkanı Altınok “Günümüz tekoloji çağı Teknolojiyi iyi takip eden firmalar kazanırken teknolojiye ayak uyduramayan firmalar iflas ediyor.şarköyde şu anda 30 bin yazlık konut var her konuta 5 kişi gelse bu 150 bin nüfus eder.Telekom’un başlatmış olduğu bu hizmetin yazlıkçılarıda çok memnun edeceğine inanıyorum.”dedi.

Daha sonra Başkan Altınok tarafından Telekom İl Müdürü Çetintaş ve il Müdür yardımcısı Karakuş’a Şarköy’ü tanıtıcı hediyeler verildi

Yazan - 23:38. Kategori ETKİNLİKLER, MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş | Tasarım Gabfire themes